Tellimistingimused

1. TINGIMUSTE ULATUS JA KEHTIVUS

1.1. Käesolevad tingimused (edaspidi Tellimistingimused) kehtivad Mängupaik OÜ (edaspidi Mängupaik), registrikood 14953057, internetipoes (www.mangupaik.ee) müügil olevate kaupade ostmisel kliendi (edaspidi Klient) poolt.

1.2. Pooled juhinduvad omavahelistes suhetes Tellimistingimustest, Mängupaik hinnakirjast ning kehtivatest Eesti Vabariigi õigusaktidest.

 

2. LEPINGU JÕUSTUMINE

2.1. Ostu-müügileping tellitud kaupade suhtes loetakse sõlmituks peale tellimuse esitamist-tasumist Kliendi poolt ja tellimuse kinnituse saatmist Mängupaik poolt.

 

3. KAUBA JA TEENUSTE HINNAD

3.1. Kaupade juures olevad hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu.

3.2. Mängupaik jätab endale õiguse teha kauba hindades korrektuure teavitades sellest koduleheküljel hindade uuendamisega. Kui tehniliselt on juhtunud kaubale vale hind, siis sellisel juhul teavitatakse klienti esimesel võimalusel ning leitakse mõlemale osapoolele sobiv lahendus. 

3.3. Puuduva või nullhinnaga kaupade kohta puudub meie andmebaasis hinnainfo. Nullhinnaga toodet sisaldav tellimus korrigeeritakse.

 

4. KAUPADE TELLIMINE JA TASUMINE 

 

4.1. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
  • Tasumine arve alusel

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

 

 5. KAUBA SAADAVUS JA TRANSPORT

5.1. Kauba saadavuse info on ära toodud kaupa kirjeldavas infos. Andmeid koduleheküljel uuendatakse vastavalt võimalusele ning tulenevalt ajalisest viivitusest ning võimalikest ebatäpsustest andmebaasi ja Mängupaik toodete tegeliku laoseisu vahel ei saa Mängupaik garanteerida kauba saadavust. Taoliste olukordade ilmnemisel teavitab Mängupaik koheselt Klienti ning tellimuse edasine täitmine lepitakse kokku vastavalt Kliendi soovidele ja Mängupaik võimalustele.

5.2. ​Kaupu saadetakse Eesti piires.

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud:

*SMARTPOST

*OMNIVA

*DPD

*DPD KULLER

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 1-3 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul.

6. KLIENDI ÕIGUS TELLIMUSEST TAGANEDA

6.1. Kliendil on õigus taganeda tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust 14 päeva jooksul alates tellitud kauba üleandmisest kliendile.

6.2. Taganemisõiguse kasutamiseks peab klient esitama vastavasisulise avalduse Mängupaik meiliaadressil info@mangupaik.ee ja tagastama tellitud kauba.

6.3. Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ja peab olema kõigi markeeringutega ning originaalpakendis. 

6.4. Kui tagastamisele kuuluv kaup on katki, pakend on avatud või muud moodi rikutud, tuleb Tellijal asi hüvitada.

6.5. Mängupaik tagastab Tellijale lepingust taganemisel kauba eest tasutud summa esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul lepingust taganemisest alates Tellija poolt osutatud pangaarvele (kaup peab olema tagastatud).

6.6. Kauba tagastamisel tuleb kliendil tasuda kauba tagastamisega seonduvad kulud.

 

7. MÄNGUPAIK ÕIGUS LEPINGUS

7.1. Mängupaigal on õigus tellimuse alusel sõlmitud ostu-müügilepingust taganeda, kui Klient ei ole arvel näidatud aja jooksul arvet tasunud või kui Mängupaik vastava kauba varud on otsa saanud.

8. GARANTIITINGIMUSED

8.1. Mängupaik annab tellitud kaubale seaduses sätestatud vastutust täiendava garantii vaid vastava kaubaartikli juures selgelt väljendatud juhtudel ja tingimustel.

8.2. Garantii kehtib kaubale vaid koos ostuarvega.

8.3. Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

9. OMANDIRESERVATSIOON

9.1. Kuni kauba hinna täieliku tasumiseni on kaup Mängupaik omand.

 

10. ISIKUANDMETE KOGUMINE JA KASUTAMINE

10.1. Mängupaik ei avalda Kliendi isikuandmeid kolmandatele isikutele v.a transporditeenuse pakkujatele kauba Kliendile toimetamiseks.

11. TELLIMISTINGIMUSTE JA HINNAKIRJA MUUDATUSED

11.1. Mängupaik OÜ’l on õigus käesolevaid tingimusi ja hinnakirju muuta ning täiendada.

11.2. Tingimuste ja hinnakirja muudatustest ja täiendustest teatatakse internetileheküljel www.mangupaik.ee ning tingimuste ja hinnakirja muudatused ja täiendused jõustuvad vastava muudatuse või täienduse avaldamisest.

11.3. Kui tellimus on esitatud enne tingimuste ja hinnakirja muudatusi, siis kohaldatakse Kliendile tellimuse esitamise ajal kehtinud tingimusi ja hinnakirja.

 

12. JÄRELVALVEASUTUS JA TINGIMUSED

12.1. Tellimistingimuste alusel sõlmitud lepingute üle on järelvalvepädevus Tarbijakaitseameti juures tegutseval tarbijavaidluste komisjonil. Täiendatavat infot saab tarbijakaitse komisjoni nõuandetelefonilt 1330 või 6 201 707.

12.2. Kliendil on õigus esitada kaebus Tarbijakaebuste komisjonile või Euroopa Liidu internetipõhise vaidluste lahendamise platvormi ehk ODR-platvormi kaudu aadressil http://ec.europa.eu/odr.

 

13. LÕPPSÄTTED

13.1. Käesolevatele tellimistingimustele ning ostu-müügilepingutele kohaldatakse Eesti Vabariigi õigust.

13.2. Kui tellimistingimuste mõni säte on tühine, ei mõjuta see ülejäänud osas tellimistingimuste ega ostu-müügilepingu kehtivust. Tühine säte asendatakse seaduspärase sättega, mis on tühisele sättele õiguslikult ja majanduslikult kõige lähedasem.

 

Pärast ostu-müügilepingu sõlmimist jäävad tellimistingimused kättesaadavaks aadressil http://www.mangupaik.ee